líčení a krémy

18.05.2010 21:42

 

Dobrý večer paní Katko,
tak konečně mi vyšla chvilka vám napsat. Líčení se mi moc líbilo i přítel chválil, oba jsme se shodli, že vypadám jinak, než když se namaluju sama, neboť sama se maluju víc výrazně. Od vás to bylo prostě jiné, přirozenější. Až budu mít po zkoušce u kadeřníka bylo by potřeba to líčení možná ještě trochu zvýraznit nebo jen změnit barvičku, aby to bylo v souladu.

Jinak z těch krémů se mi nejvíc zamlouvá Marika. Zamlouvají se mi tam další věci pro těhotné nebo po porodu a pro malou taky něco. Bylinky opravdu zbožňuju
 No a teď používám vzorek krému Chris Farel. První den mi vyskočila jakoby krupice na spáncích, takto většinou reaguju na pro mě příliš mastný nebo parfémovaný krém. Do druhého dne to zmizelo, tak jsem zkusila další aplikaci a pak už bez reakce, ale nevyhovuje mi to. Pleť se víc mastí, jak si ho dám ráno pod make-up, tak do hodiny se lesknu, což se mi s make-upem nedělo ani bez krému, tak se musím párkrát přes den "oťapkat" papírovým kapesníkem. Po 3 dnech mi i na obličeji přibyly nějaké pupínky. Takže zřejmě jsem se naplno našla v Nobilisu.
Tak se mějte hezky.
S pozdravem Lucie K.

—————

Zpětzpracovalo Grafické studio XTHESIGN